E-BÜLTENE-bultenimize üye olup gelişmelerden haberdar olun.

Yunanca

Türkiye ile Yunanistan tarihin çok uzun bir döneminde aynı coğrafyayı paylaşmışlardır. Bu birlikteliğin izlerini şu anda da günlük yaşamın pek çok alanında görmek mümkündür.

Türkiye ile Yunanistan arasındaki ilişkiler son yıllarda büyük bir ivme kazanmış özellikle gelir üzerinden alınan vergilerde çifte vergilendirmeyi önleme anlaşması yapılması ile birlikte aradaki ticari ilişkiler üst seviyede canlanmıştır.

Tüm bu gelişmeler özellikle Yunanistan ile ticari faaliyetlerde bulunan kurumlar için Yunanca bilmeyi zorunlu kılmış ve Yunanca bilenler muhatabı Yunan işadamları ile aracısız doğrudan iletişim kurarak rakipleri karşısında avantajlı konuma geçmişlerdir.

Yunanların kendi dillerini konuşan kimselere özel bir sempati duymaları, özellikle Yunanistan ile karşılıklı ticari faaliyetlerde bulunan kurum çalışanlarının Yunanca öğrenmelerinde en önemli neden olmaktadır.

Eğitim Programı

London House, diğer dünya dillerinde olduğu gibi Yunanca eğitiminde de özgün ve profesyonel eğitim anlayışından hareketle sizlere en iyi eğitim imkanlarını sunmaktadır. Yunanca eğitiminde talebe bağlı olarak grup şeklinde eğitimler verilebilmektedir.

Ancak talebin yeterli olmadığı durumlarda özel gruplar şeklinde veya bire-bir (özel ders) eğitim metoduyla öğrenciye özel bir program hazırlanarak, öğrencinin hedefine en uygun süreç bu şekilde sağlanmaktadır.

Eğitim Ortamı ve Materyaller

Eğitim ortamı U düzeni sistemde gayet modern masa ve sandalyelerle dizayn edilmiştir. Tüm dersliklerimiz projeksiyon destekli ve klimalıdır.

Derslerimiz projeksiyon ve bilgisayar desteğiyle görsel ve işitsel zenginliğin sağlandığı bir ortamda işlenmektedir. Eğitim sürecimiz alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Not : Tüm eğitim materyalleri ücretsiz olarak kursiyerlerimize sunulmaktadır.