E-BÜLTENE-bultenimize üye olup gelişmelerden haberdar olun.

Hakkımızda

1999 yılında 'London House Yabancı Dil Eğitimleri ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı' parolasıyla yola çıkan   ve her yaştan öğrenci için yüksek kalitede yabancı dil eğitimi ve yurtdışında eğitim  hizmeti  veren London House , 2008 yılı itibariyle açmış olduğu Amerika ve İngiltere ofisleriyle ' London House Uluslararası Dil Okulları' olarak yoluna devam etmekle birlikte yabancı dil eğitiminde ve yurtdışı eğitim danışmanlığında bir  marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Yoğun çalışma tempomuz ve özgün profesyonellik anlayışımız sayesinde, gerek eğitimlerimizin kalitesi, gerekse  hizmetlerimizde sunduğumuz sıcak ve arkadaşça ortamla birçok öğrencimizin başarısında önemli bir katkı sağlamış bulunmaktayız. Eğitim sektöründe tavsiye edilmenin ve referans gösterilmenin ne derece önemli olduğunun bilinciyle her yeni adayın ortaya çıkmasında, geçmişte zamanlarını bizimle değerlendiren öğrencilerimizin aileleri ve arkadaşlarıyla tanışmak bizim için bir gurur kaynağıdır.

London House sürekli olarak son teknolojiyi kullanmayı tercih etmekte ve öğrencilerimiz, London House kurs binasında 8- 12 kişilik Avrupa standartlarına uygun U düzeni sınıflarda eğitimlerine devam etmektedir. Eğitimli ve tecrübeli halkla ilişkiler personelimiz ile formasyon eğitimi almış kalifiye  Türk ve yabancı eğitmen kadromuz öğrencilerimize her türlü akademik ve sosyal desteği vermektedirler.

Kursiyerlerimize verdiğimiz başarı sözünü yerine getirmek ve bizimle mümkün oldukça eğlenceli ve eğitici zaman geçirmelerini sağlamak şüphesiz üzerimize çok büyük bir sorumluluk yüklemektedir. London House' ta esas olan, derslere düzenli katılım ve yoğun çalışmaktır. Bizim ders metotlarımız başarısızlık ihtimallerini ortadan kaldırmak üzerine bilimsel yöntemlerle geliştirilmiştir. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz gereksiz kurallarla ve kırtasiyecilikle kısıtlanmazlar, bu da büyük başarı ve güvenin hasıl olduğu sınıflarımızda kişiye özel ilginin garantisidir.

Kaliteli eğitimimizin göstergelerinden bir tanesi de ihtiyaca göre yapılandırılabilen kaliteli kurumsal eğitim sistemimiz ile  birlikte çalıştığımız uluslararası ve prestijli firmaların bizleri tercih etmesidir. T.C.D.D, Türkiye Finans, GİSBİR, TAYSAD, REAL, TÜBİTAK ve DUMANKAYA bunlardan sadece bir kaçıdır.
Bu nedenlerle biz, yaşam tarzınızı gelecekteki kariyerinize uygun bir hale getirmeyi ve sizi iş dünyasına hazırlamayı amaç edinen zengin dil eğitim kursları sunarak bu alanda en etkili ve alternatifsiz olmayı hedeflemekteyiz.

London House 'un sağladığı etkin eğitim teknikleri ile tanışmak, dilinizi geliştirmek ve kariyer hedeflerinize yön vermek için bizimle tanışmak isterseniz telefonunuzu ve merkezimize ziyaretinizi bekliyoruz.