E-BÜLTENE-bultenimize üye olup gelişmelerden haberdar olun.

Bire-Bir İngilizce

London House, sahip olduğu vizyon ve hizmet anlayışıyla sizlere yeni bir kapı açıyor.

London House tarafından verilen birebir ingilizce programları sayesinde dil eğitiminiz artık büronuza, evinize, işyerinize geliyor.

En iyi öğretmenler ve en zengin materyallerle İngilizceyi ayağınıza getiriyoruz.

  • -  İngilizce kurs programlarının tarihleri ve saatleri benim programıma uymuyor,
  • -  Çok yoğun çalışıyorum ve İngilizce öğrenmeye zaman ayıramıyorum,
  • -  İngilizce öğrenmek için daha kısa bir programa ihtiyacım var,
  • -  İngilizce öğrenmek için evimden ve işyerimden ayrılamıyorum diyenler.

Bire bir ingilizce dersleri alanında uzman, Türk ve anadili İngilizce olan Yabancı öğretmenlerimiz tarafından öğrencilerin ihtiyaçları ve mevcut potansiyelleri göz önünde bulundurularak maksimum düzeyde verim elde edilecek biçimde düzenlenen öğrenci odaklı eğitim programıdır.

Bire bir ingilizce programına öncelikle öğrencinin mevcut İngilizce seviyesi tespit edilerek başlanmakta ve beraberinde öğrencinin hedeflediği düzey arasında bir değerlendirme yapılarak öğrencinin amacına en kısa ve en etkin şekilde ulaşabileceği bir eğitim programı uygulanmaktadır.

Bire bir ingilizce, genel ingilizce eğitiminde uygulanabildiği gibi sadece belirli amaçlara yönelik eğitim programlarında da uygulanabilir (örneğin: sınava, mülakata, konuşmaya, toplantı veya iş gezilerine yönelik).

Ücretsiz Demo Dersi

Bire bir ingilizce programına katılmayı planlayan adaylar isterlerse eğitimlerine başlamadan önce ücretsiz demo dersine katılarak, eğitim öncesinde eğitim süreciyle ilgili değerlendirme yapma imkanına sahip olabilirler.